Що таке дизайн проект інтер’єру?

Що таке дизайн проект та для чого він потрібний.

Що таке дизайн проект інтер'єру?
Дизайн-проект - це концепція майбутнього інтер'єру з докладною технічною інформацією по його реалізації. Проект дизайну потрібний не тільки для економії часу та коштів, а й збереже Вам нервові клітини та хороший настрій.
Всі хто мав справу з ремонтом свого помешкання чи комерційного приміщення (офісу, магазину...) без детального плану дій знають як важко, а часом не можливо обійтися без дизайн-проекту.
Навіть, якщо дизайнер інтер'єру захоче зробити щось сам для себе він почне саме з дизайн проекту.

Звичайно, Ви можете ризикнути та спробувати самостійно втілити свої ідеї та бачення майбутнього інтер'еру і на словах чи малюнках (завантажених з інтернету) пояснювати будівельникам чи майстрам, що Вам потрібно. Але як показує практика, краще не екперементувати з цим, тому що в кінцевому результаті Ви не отримаєте бажаного, а даремно витрачені кошти та дрогоцінний час вже не повернути.

Отже, не варто вчитися на своїх помилках, а довіритися досвідченому дизайнеру інтер'єрів.
Так, послуги дизайнера інтер'єру не безкоштовні і Вам обирати чи витратити не великі кошти ( в середньому 5% від загального бюджету на ремонт) на функціональний, стильний дизайн та комфорт.

Звернувшись в дизайн студію " MAURIS design" Ви отримаєте пакет, який допоможе будівельникам втілити наші ідеї в життя, максимально точно і швидко.